Piszczałki dostępne!

Pomysł naszego Stowarzyszenia spodobał się Filharmonii Narodowej!
Zapraszamy na koncerty dla dzieci, które poprowadzi Adrianna Furmanik-Celejewska: http://www.filharmonia.pl/koncerty-i-bilety/repertuar/co-w-organach-piszczyw-krainie-miechow-i-registrow2

MAGIA PISZCZAŁEK – społeczna edukacja organowa

Poznaj różnorodność brzmień organowych i tajniki konstrukcji tego niezwykłego instrumentu! Samodzielnie zagraj na piszczałce, usłysz orkiestrę ukrytą w instrumentach organowych!

Proponujemy Państwu lekcje organowe dla przedszkolaków, dzieci szkolnych, młodzieży, dorosłych melomanów i po prostu ciekawskich :) Prezentacje prowadzone są przez Małgorzatę Trzaskalik-Wyrwa – organistkę, która z pasją opowiada o konstrukcji piszczałek, muzycznych zwyczajach organistów i historii powstania organów od starożytności po współczesność. Lekcje odbywają się przy organach Joachima Wagnera w Siedlcach, w siedleckim Zespole Szkół Muzycznych, w kościele Najświętszych Imion Jezusa i Maryi w Katowicach oraz w wybranych punktach w Warszawie.
Zapraszamy do zgłoszeń na „Piszczałki dostępne!” drogą mailową: spmo@poczta.fm

Najbliższa prezentacja planowana jest na środę, 23 października 2019 r. o godz. 10.30 w Sali Koncertowej Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie, ul. Okólnik 2.
Będzie skierowana do publiczności w wieku 10-14 lat. Koszt biletu – 10 zł. Ilość miejsc ograniczona!

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.