Piszczałki dostępne!

MAGIA PISZCZAŁEK – społeczna edukacja organowa

Poznaj różnorodność brzmień organowych i tajniki konstrukcji tego niezwykłego instrumentu! Samodzielnie zagraj na piszczałce, usłysz orkiestrę ukrytą w instrumentach organowych!

Proponujemy Państwu lekcje organowe dla przedszkolaków, dzieci szkolnych, młodzieży, dorosłych melomanów i po prostu ciekawskich :) Prezentacje prowadzone są przez Małgorzatę Trzaskalik-Wyrwa – organistkę, która z pasją opowiada o konstrukcji piszczałek, muzycznych zwyczajach organistów i historii powstania organów od starożytności po współczesność. Lekcje odbywają się przy organach Joachima Wagnera w Siedlcach, w siedleckim Zespole Szkół Muzycznych, w kościele Najświętszych Imion Jezusa i Maryi w Katowicach oraz w wybranych punktach w Warszawie.
Zapraszamy do zgłoszeń na „Piszczałki dostępne!” drogą mailową: spmo@poczta.fm

Najbliższa prezentacja planowana jest na czwartek, 14 marca 2019 r. o godz. 10.30 w Sali Koncertowej Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie, ul. Okólnik 2.
Będzie skierowana do publiczności w wieku 6-8 lat. Udział w prezentacji jest bezpłatny. Uczestnicy opłacają materiały drukowane (5 zł/os.). Ilość miejsc ograniczona!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>